March 2013
« Jan   Aug »

Archive for March, 2013

KOCHANI RODZICE!

Marzycie o tym, by Wasze dzieci beztrosko przekroczyły próg  naszego gimnazjum?

Skorzystajcie z naszej  oferty!

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI
W GIMNAZJUM IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W KOWALCZUKACH

Zapraszamy wszystkie dzieci przyszłej grupy przygotowawczej, przyszłych uczniów klasy 1 oraz ich rodziców do wspólnej zabawy w naszej szkole.

w dniu 9 marca 2013 r.  godz. 9.00

Podczas dnia otwartego mają Państwo możliwość zwiedzenia gimnazjum, obejrzenia sal i innych pomieszczeń, zapoznanie się z ofertą edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą gimnazjum, wypełnienia karty zgłoszenia dziecka do grupy przygotowawczej oraz klasy 1, ale przede wszystkim oswojenie dziecka (rozpoczynającego naukę w grupie przygotowawczej oraz klasie1) z nowym miejscem i sytuacją.

W programie:

1. Część artystyczna, gdzie poznacie przyjazną atmosferę panującą w gimnazjum i przecudne talenty uczniów.

2. Prezentacja multimedialna  z komentarzem uczniowskim.

3. Prezentacja programu edukacyjnego i wychowawczego.

4. Spotkanie z administracją gimnazjum i gronem pedagogicznym, otrzymacie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania.

5. Rejd pod hasłem: „Poznajemy tajemnice klasy I i grupy przygotowawczej”

6. Zwiedzanie gimnazjum.

7. Integracyjne gry i zabawy w sali sportowej.

Na dzieci i rodziców czekają uśmiechnięte Panie oraz całe grono pedagogiczne naszego gimnazjum.

Serdecznie zapraszamy!

KOCHANI RODZICE!

Marzycie o tym, by Wasze dzieci beztrosko przekroczyły próg  szkoły?

Jaka jest szkoła marzeń?

Przyjazna, bezpieczna, nowoczesna, profesjonalnie zarządzana, otwarta na potrzeby dzieci i ich rodziców, promująca zdrowy tryb życia, wspierająca indywidualne potrzeby wychowanków. Przekonacie się Państwo podczas

DNIA OTWARTYCH DRZWI

Podczas dnia otwartego mają Państwo możliwość zwiedzenia gimnazjum, obejrzenia sal i innych pomieszczeń, zapoznania  się z ofertą edukacyjną, wychowawczą i opiekuńczą gimnazjum, wypełnienia karty zgłoszenia dziecka do grupy przygotowawczej oraz klasy 1, ale przede wszystkim oswojenie dziecka (rozpoczynającego naukę w grupie przygotowawczej oraz klasie1) z nowym miejscem i sytuacją.

W programie:

2. Prezentacja multimedialna  z komentarzem uczniowskim.

3. Prezentacja programu edukacyjnego i wychowawczego.

5. Rejd pod hasłem: „Poznajemy tajemnice klasy IIIG (11)”.

6. Zwiedzanie gimnazjum.

7. Integracyjne gry i zabawy w sali sportowej.

8. Wystawa prac uczniów.

Przyjdź i zobacz:

• Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
  • Multimedialne pomoce naukowe;
  • Jak łączymy wszechstronny rozwój uczniów z chrześcijańskim systemem wartości;
  • Jak wygląda nauczanie w nowoczesnym gimnazjum z indywidualnym podejściem do ucznia.

Zapraszamy wszystkie dzieci przyszłej  grupy przygotowawczej, przyszłych uczniów klasy I, IIIG (11) oraz ich rodziców

w dniu 9 marca 2013 r.  godz. 9.00

1 pamoka – 8.00 – 8.45