GIMNAZIJOS METODINĖS TARYBOS NARIAI 2015-2016 M.M.
METODINĖS TARYBOS VEIKLOS TIKSLAI IR UŽDAVINIAI 2015-2016 M.M.
Kalbų mokytojų metodinė grupė
Gražina Čerešniovaja –pirmininkė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja
Romualda Kolosovskaja, vokiečių kalbos mokytoja metodininkė
Ana Černiavska, rusų kalbos mokytoja metodininkė
Regina Jasvin, lenkų kalbos mokytoja metodininkė
Vera Berniukevič, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja
Alicija Gulbicka, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Veronika Karkienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė
Renata Krasovska, anglų kalbos mokytoja metodininkė
Lucija Podvorska, lenkų kalbos vyresnioji mokytoja
Janina Marcinkevič, lenkų kalbos mokytoja
Gamtos mokslų metodinė grupė
Marija Gerasimovič –pirmininkė, biologijos vyresnioji mokytoja
Kristina Slavinska, chemijos vyresnioji mokytoja
Alfred Kulakovski, fizikos vyresnysis mokytojas
Zygmund Jasvin, fizikos vyresnysis mokytojas
Pradinio ugdymo metodinė grupė
Teresa Ovsianik –pirmininkė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Anželika Spiridovič, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė
Irena Fediuk, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Regina Trachimovič, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja
Ilena Podvorskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Socialinių mokslų metodinė grupė
Romuald Seniut –pirminkas, istorijos vyresnysis mokytojas
Marek Mackevič, geografijos mokytojas
Joana Mikulevič, ekonomikos mokytoja
Tiksliųjų mokslų metodinė grupė
Teresa Bartoševič –pirmininkė, matematikos vyresnioji mokytoja
Ana Borkovskaja, matematikos ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja
Joana Mikulevič, informacinių technologijų mokytoja
Meninio, dorinio, technologinio ugdymo bei kūno kultūros metodinė grupė
Stanislav Zajankovski –pirmininkas, muzikos vyresnysis mokytojas
Lilia Spiridovič, tikybos mokytoja metodininkė
Ana Černiavska, kūno kultūros vyresnioji mokytoja
Stanislav Liachovič, kūno kultūros vyresnysis mokytojas
Teresa Narvoiš, technologijų vyresnioji mokytoja
Klasių vadovų metodinė grupė
Regina Jasvin –pirmininkė, II G klasės vadovė
Teresa Narvoiš, 6 klasės vadovė
Vera Berniukevič, 7 klasės vadovė
Alicija Gulbicka, 8 klasės vadovė
Romuald Seniut, I G klasės vadovas
Marija Gerasimovič, III G klasės vadovė
Veronika Karkienė, IV G klasės vadovė