TARPTAUTINĖ VAIKŲ KNYGOS DIENA

                 Balandžio mėnesį yra švenčiama „Tarptautinė vaikų knygos diena“. Šia proga Stanislavo Moniuškos gimnazija organizuoja knygų skaitymą patiems mažiausiems.

Ketvirtadienį, balandžio 7 dieną, priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai buvo pakviesti pasiklausyti H. K. Anderseno pasakų. Vaikai dalinosi savo įspūdžiais ir emocijomis. Taip pat buvo organizuojami įvairūs žaidimai ir medalių įteikimo ceremonija.

                 Šis susitikimas paskatino vertinti draugystę ir padėti vieni kitiems.

IMG_7821 IMG_7811 IMG_7806 IMG_7804 IMG_7791


VAIKŲ KNYGOS DIENA KRIZIŲ CENTRE

Trečiadienį, balandžio 6 dieną, Stanislavo Moniuškos gimnazijos biblioteka organizavo  knygų skaitymo popietę, kurios tikslas – skatinti vaikus domėtis knygomis, skaityti jas. Knygelių skaitymas vyko Kalvelių šeimos ir vaiko krizės centre. 10 klasės mokinė Beata Podvorska perskaitė apysaką „Myszka“, skatino vaikus išsakyti savo mintis, nuotaiką. Vaikai noriai dalyvavo diskusijoje, dalinosi refleksijomis šia tema. Susitikimo pabaigoje vaikams buvo įteikti medaliai ir knygutės.

IMG_7779 IMG_7782 IMG_7784


„MANO KNYGA”

Tarptautinio Mokyklų Bibiotekų mėnesio proga, kuris minimas spalį, gimnazijos bibliotekininkės organizavo konkursą „Mano knyga”. Visi mokiniai, norintys dalyvauti konkurse, turėjo sukurti savo knygelę, parašyti joje savo kūrybos eilėraštį/pasaką, knygelę iliustruoti.

Mokinių kurtos knygos buvo išskirtinės, į jas buvo įdėta daug darbo ir pastangų, todėl apdovanojimus gavo visi konkurso dalyviai.

IMG_5791 IMG_5788 IMG_5784 IMG_5783 IMG_5779 IMG_5774


PROJEKTAS „ŠIAURĖS ŠALIŲ BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ“

2015 metų lapkričio mėnesį, mūsų gimnazijos bibliotekininkės dalyvavo projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“, kuriuo metu šimtose Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekose vyko literatūriniai skaitymai.

Šių metų tema – draugystė. Šia proga į biblioteką buvo pakviesti 4-tos klasės mokiniai, kurie kartu su bibliotekininkėmis skaitė tekstą apie draugystę, kalbėjo apie draugo ir draugystės svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime, atlikinėjo įvairias kūrybines užduotėles (dėliojo auksinę mintį, kūrė draugystės medį).

Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas skaitymų dalyvis gavo mažytę atsiminimo dovanėlę.

IMG_5700 IMG_5691 IMG_5688 IMG_5678