KNYGŲ KALĖDOS 2015

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcija šiais metais vyks lapkričio 16 – sausio 6 dienomis.

Šių metų iniciatyva – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Todėl bibliotekos kvies visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose, tradicinėse vakaronėse, knygų aptarimuose, kad ši veikla dar labiau paplistų ir pasiektų tuos, ką labiausiai pradžiugins gyvas bendravimas.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite lapkričio 16 – sausio 6 dienomis knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Niekorimto.lt ir Pegasas.lt.

Naujų knygų mūsų bibliotekoms galite padovanoti ir tiesiogiai.

Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite www.knygukaledos.lt

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

Plačiau: http://www.knygukaledos.lt/

KNYGŲ KALĖDOS 2015.

KnygųKalėdos 2014

Palčiau: http://www.knygukaledos.lt/

rodyklė

Projekto „AKIM“ dėka mūsų gimnaziją iki 2014 m. birželio mėn. aplankys šių sričių menininkai:

1.     Dailininkė Nijolė Šaltenytė (teorinė pamoka);

2.    Fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius (teorinė pamoka);

3.    Rašytoja Birutė Mar (teorinė pamoka)

4.    Kompozitorius Šarūnas Nakas (teorinė pamoka);

5.    Tautodailininkė Audronė Lamickienė (kūrybinės dirbtuvės);

6.    Aktorius Juozas Bindokas (teorinė pamoka, tema: Tapau Tau reikalingas).

Akcija „Metų knygos rinkimai“

knygos rinkimai

Kalvelių S. Moniuškos gimnazijoje prasidėjo akcija „Metų knygos rinkimai“. Metų knyga renkama vaikų kategorijoje. Vaikams pasiūlytos knygos: Tomo S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“, Vitalijos Lapinos „Ar pažįsti Kiukį?“, Kęstučio Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“, Bernardinai.lt išleistos Antano Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“, Ingridos Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“.

Už labiausiai patikusią knygą galima balsuoti interneto svetainėse metuknygosrinkimai.skaitymometai.lt ir www.lrt.lt; elektroniniu paštu: metuknyga@lrt.lt arba paštu adresu: „Metų knygos rinkimams“, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, 413 kab. LT – 01504 Vilnius. Balsuoti galima iki 2014 m. vasario 16 d.

Plačiau apie „Metų knygos rinkimus“.

menines kurybos pamokos

knygų kalėdos

Praturtinkime bibliotekas – padovanokime naujų knygų!

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.

„Šalies bibliotekos puoselėja meilę knygai visoje Lietuvoje ir yra svarbūs kultūros židiniai, sutelkiantys bendruomenę, skatinantys skaityti ir branginti gimtąjį žodį. Per šias Kalėdas visi kartu galime praturtinti mūsų bibliotekas ir padovanoti joms naujų knygų!“ – kviečia Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Pernai visi susitelkę per akciją „Knygų Kalėdos“ surinkome daugiau nei 25 tūkst. naujų knygų šalies mokykloms. Tegul knyga suartina mus ir įkvepia dalytis gerumu šiais metais!

Daugiau nei 1000 kaimų ir miestelių bibliotekų parengė reikalingiausių knygų sąrašą. Lapkričio 19 – sausio 6 dienomis knygynuose „Vaga“, „Pegasas“, „Knygų namai“ ir „Humanitas“ įsikurs specialios „Knygų Kalėdų“ lentynos. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Naujų knygų mūsų bibliotekoms galite padovanoti ir tiesiogiai.

Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite www.knygukaledos.lt

Skaitykime, dovanokime, dalykimės!