VILNIAUS RAJONO OLIMPINIO FESTIVALIO LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS

Gegužės 5 d. mūsų  gimnazijoje įvyko Vilniaus rajono vidurinių mokyklų ir gimnazijų olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybos. Mokiniai varžėsi šiose rungtyse: bėgimas (1000 m, 400 m, 100 m), estafetinis bėgimas 4×100, rutulio stūmimas, šuoliai į tolį, šuoliai į aukštį.

Varžybų laimėtojai gavo diplomus. O štai ir jie:

Merginų kategorija                                                      Vaikinų kategorija

Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos  gimnazija 100 III

IMG_8240 IMG_8242 IMG_8243 IMG_8244 IMG_8272 IMG_8276 IMG_8279 IMG_8323 IMG_8367 IMG_8385 IMG_8401 IMG_8415IMG_8230

SVEIKATINGUMO IR SPORTO DIENA

Vasario 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko Sveikatingumo ir sporto diena, kurioje aktyviai dalyvavo 6-8, IG-IIG, IIIG – IVG klasių mokiniai. Jie rungėsi   kvadrato, futbolo, tinklinio, šaškių, šachmatų  ir svarsčių kilnojimo rungtynėse. Vaikinai turėjo progos savo jėgą pademonstruoti prisitraukimuose ir svarsčių stūmime, o 6 –  IVG klasių mokinės stūmė 8 kg ir 12 kg svarsčius.  IIIG-IVG mokiniai kartu su biologijos vyresniąja mokytoja Marija Gerasimovič padarė pristatymą ,,Sveika mityba“, sveikatos priežiūros specialistė Teresa Janovič supažindino mokinius su pirmosios pagalbos suteikimu. 6-8 ir IG-IIG klasių mokiniai, vadovaujant technologijų ir dailės vyresniajai  mokytojai Teresa Narvoiš, piešė plakatus sporto tema. Sportininkai buvo patenkinti savo rezultatais, o varžybų nugalėtojai apdovanoti diplomais. Džiugu, kad tokia diena mūsų gimnazijoje tapo tradicine.

IMG_6918 IMG_6913 IMG_6901 IMG_6887 IMG_6877 IMG_6800 IMG_6808 IMG_6840 IMG_6844 IMG_6861 IMG_6772 IMG_6756 IMG_6753 IMG_6743 IMG_6735 IMG_6907 IMG_6783 Copy of IMG_6717 Copy of IMG_6728

Gruodžio 3 d.  Nemenčinės K. Parševskio gimnazijoje įvyko Vilniaus rajono vidurinių mokyklų ir gimnazijų olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo finalinės varžybos. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo I vietą ir atstovaus Vilniaus rajonui Respublikinėse zoninėse varžybose.

Varžybose dalyvavo šie gimnazijos mokiniai: Spiridovič Sandra IVG kl., Korvel Inga IVG kl., Parchomenko Ewelina IIG kl., Seniut Deivid IG kl., Salmanovič Ježy IIG kl., Kruglikov Ernest IIG kl., Križanovskij Dariuš IIIG kl., Cyplinski Juzef IVG kl., Narvoiš Ernest IVG kl.

SVEIKINAME!

Lenkiškų gimnazijų ir mokyklų žaidynės

Spalio 10-11 d. Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoje įvyko lenkiškų gimnazijų ir mokyklų žaidynės. Mūsų  gimnazijos komanda užėmė III vietą ir buvo apdovanota taure. Štai mūsų nugalėtojai: